Üye Listesi

1-ALEYNA OKÇELİK(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

2-DİLAN YILMAZ(Sağlık Yüksekokulu)

3-DAMLA AĞTAŞ(Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu)

4-DENİZ BAŞTUĞ(Fen Bilimleri Enstitüsü)

5-YUNUS EMRE KARANFİL(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

6-DAMLA ALABAŞ(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

7-MUHAMMED EREN ÇELİK(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

8-MEHMET SEZAİ DİŞKAYA(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

9-GÖKÇE KARAKOÇÇU(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

10-ÖZGÜL BOZ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

11-YASEMİN POLAT(Fen - Edebiyat Fakültesi)

12-KÜBRA AÇIKGÖZ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

13-MÜGE VARAN(Veteriner Fakültesi)

14-ONUR ÇETİN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

15-SADIK YAĞMUR(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

16-İREM KALIN(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

17-SEYİT EMRE YERLİ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

18-AYBERK ERGİN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

19-ASYA DİLARA ERDİN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

20-DİLAN AĞAR(Fen - Edebiyat Fakültesi)

21-asal derakhshani zenouz(Veteriner Fakültesi)

22-BÜŞRA KURTULUŞ(Sağlık Yüksekokulu)

23-ONKUT TOYGAR BOZKURT(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

24-AHMET DUMAN(Sağlık Yüksekokulu)

25-HAKAN AKSOY(Tıp Fakültesi)

26-ENES ÇÖKMÜŞ(Veteriner Fakültesi)

27-NUR ALEYNA KOCAMAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

28-İREM ASLAN(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

29-TUĞÇE TUNCA(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

30-MELİHŞAH KOCA(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

31-BURAK YILDIRIM(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

32-GAMZE SALMAN(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

33-Kherad Alizada(Fen - Edebiyat Fakültesi)

34-RABİA TEZ(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

35-FURKAN KOÇ(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

36-ZORBEY ARSLAN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

37-ÇİĞDEM ÇANDARLI(Sağlık Yüksekokulu)

38-METEHAN ÖZTÜRK(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

39-SEVGİ BARAN(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

40-HALİL İBRAHİM CUŞKUN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

41-EKİN ÜLGÜR(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

42-HAVA ÇUL(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

43-MELİSA KILIÇ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

44-ÖMER FARUK BÜTÜN(Tıp Fakültesi)

45-RAHİM BATIKAN MAT(Ziraat Fakültesi)

46-İREM ÖZER(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

47-KARDELEN KUTLUER(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

48-NAZLICAN ŞENOL(Sağlık Yüksekokulu)

49-ECEM PİRİNÇ(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

50-MELİH EROL(Ziraat Fakültesi)

51-DOĞAÇ UĞUR ÜLKER(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

52-MERT DOĞAN(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

53-OKTAY ÖZBEY(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

54-EKREM KILIÇ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

55-AHMET BEYAZAY(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

56-HAKAN MACİT(Fen - Edebiyat Fakültesi)

57-MELİSA ÖZKILIÇ(Sağlık Yüksekokulu)

58-DOĞAN BİLGİÇ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

59-MEHMET MERT YÜKTAŞIR(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

60-DİDEM ÜNER(Fen - Edebiyat Fakültesi)

61-ZEYNEP KARACA(Fen - Edebiyat Fakültesi)

62-NUMAN KOÇAK(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

63-BERKE BEKER(Çorlu Meslek Yüksekokulu)

64-GÜLŞAH SOYTÜRK(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

65-FUNDA ERGİN(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

66-ŞEYMA NUR YILDIZ(Sağlık Yüksekokulu)

67-RABİA YAVUZ(Sağlık Yüksekokulu)

68-YAĞMUR BULUT(Çorlu Meslek Yüksekokulu)

69-EBRU CESUR(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

70-DERYA CİBA(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

71-İREM NESİL GÜREŞCİ(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

72-FATMA NEMA KESERLER(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

73-DEMİRALP TUĞRA CENGİZ(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

74-FAHRİ KAAN YILDIRIM(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

75-FATİH KORKMAZ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

76-YASEMİN KARAMAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

77-AZADE DOMAÇ(Sağlık Bilimleri Enstitüsü)

78-MUHAMMED HANİFİ SALİH(Çerkezköy Meslek Yüksekokulu)

79-NESLİHAN YÜCEL(Sağlık Yüksekokulu)

80-DAMLA GÜNEŞ(Tıp Fakültesi)

81-EDANUR ŞAHAN(Sağlık Yüksekokulu)

82-BURAK KAYA(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

83-İREM LENGER(Veteriner Fakültesi)

84-AHSEN DEMİR(Fen - Edebiyat Fakültesi)

85-BESTE YORULMAZ(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

86-KÜBRA KÖKDEMİR(Sosyal Bilimler Enstitüsü)

87-BATUHAN ÇAKIR(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

88-MAHMUT AYKUT(Ziraat Fakültesi)

89-ÖZLEM ÖZER(Sağlık Yüksekokulu)

90-MESUTHAN DANIŞ(Tıp Fakültesi)

91-SELEN YILDIZ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

92-İREM ÇELİK(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

93-NERMİN OKUYAN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

94-ADEM ALMALİ(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

95-ELİF SESLİ(Sosyal Bilimler Enstitüsü)

96-ALEYNA DEMİR(Veteriner Fakültesi)

97-BEDİRHAN GÜNDÜZ(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

98-ALEYNA KABADAYI(Sağlık Yüksekokulu)

99-BEGÜN AKSOY(Sağlık Yüksekokulu)

100-EKREM EVSEN(Sosyal Bilimler Enstitüsü)

101-NİLSU KARAOSMANOĞLU(Fen - Edebiyat Fakültesi)

102-BEGÜM BİHTER YOLSEVER(Fen - Edebiyat Fakültesi)

103-RAMİZE YAVUZ(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

104-KÜBRA ŞENLİ(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

105-MERT KAĞAN DOĞAN(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

106-BURCU SEZGİN(Sağlık Yüksekokulu)

107-EMRE KARAGÖZLER(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

108-YASAMEEN RAHİMİ(Veteriner Fakültesi)

109-Yasin Yıldız(Sağlık Yüksekokulu)

110-AHMET TAŞBAŞI(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

111-ESRA KESKİN(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

112-ELİFNUR BİNGÖL(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

113-KEZİBAN ÇELİK(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

114-MÜSLÜM YILDIRIM(Sağlık Yüksekokulu)

115-SARA AHMETI(Veteriner Fakültesi)

116-NECLA NUR BOSTAN(Ziraat Fakültesi)

117-BAŞAK KÖKSAL(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

118-ECE YILDIRIM(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

119-GÜLAYNUR ÜNAL(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

120-BİLGEKAĞAN ÇULAMA(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

121-SAİT TOPRAK TOMBULOĞLU(Fen - Edebiyat Fakültesi)

122-MEDİNE TAŞDEMİR(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

123-ÖYKÜ ARMAĞAN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

124-SELENAY ÖZTÜRK(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

125-MURAT YALÇINKAYA(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

126-SABAH DEĞER(Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu)

127-GAMZE TOPRAK(Fen - Edebiyat Fakültesi)

128-MAHSUM SARITOY(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

129-SARP RUÇ(Veteriner Fakültesi)

130-YEŞİM ŞENER(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

131-ECE KESİM(Muratlı Meslek Yüksekokulu)

132-SONGÜL FİLİZ(Ziraat Fakültesi)

133-ÇAĞLA ELTUTAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

134-ONUR MUHAMMET DEDE(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

135-YAREN NUR KESİCİ(Sağlık Yüksekokulu)

136-DİLAY KAPLAN(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

137-ELİF ORHAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

138-GÜLSÜM FİLİZ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

139-NUMAN KARAMAVUŞ(Ziraat Fakültesi)

140-OĞUZHAN RAHMAN ARAS(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

141-BEYZA NUR ÇİLOĞLU(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

142-YAĞIZHAN KOŞTU(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

143-ŞEYMA PEHLİVAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

144-MELİSA HATİCE KAŞAL(Çorlu Meslek Yüksekokulu)

145-GÜLŞAH DÖLOĞLU(Fen - Edebiyat Fakültesi)

146-İLAYDA ELSA YEŞİLYURT(Fen - Edebiyat Fakültesi)

147-ŞEVVAL YÖN(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

148-ELİF BÜŞRA TOPKIR(Ziraat Fakültesi)

149-KUTSAL GÜNDAL(Fen - Edebiyat Fakültesi)

150-SAMET ÖKSÜZÖMER(Fen - Edebiyat Fakültesi)

151-ECEM SELÇUK(Fen - Edebiyat Fakültesi)

152-SELİN SU COŞKUN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

153-YUSUF KAYA(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

154-SAMET GÜNEY(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

155-ZÜLFİKAR TUNÇER(Veteriner Fakültesi)

156-ELİF KARATEPE(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

157-BERKAY ULUSOY(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

158-NİSA NUR ŞEKER(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

159-PAKİZE GÜREL(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

160-YASİR ÇELİK(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

161-MÜCAHİT AĞDİN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

162-MEHMET MUSTAFA ZENGİN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

163-ZEYNEP GÖKSU TUNCAY(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

164-CANSU BOZYURT(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

165-GÖZDE NUR ÇALIŞKAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

166-MERT KAĞAN YILDIZ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

167-TUĞBA EDA LOGO(Fen - Edebiyat Fakültesi)

168-MERİH ZEYNEP ŞEMENOĞLU(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

169-BÜŞRA NUR ARAS(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

170-DZHANER AKDORA(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

171-SEDANUR GÜNAYDIN(Veteriner Fakültesi)

172-ABDURRAHMAN BURAK BULUR(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

173-ECRİN GÜVEN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

174-BURÇU KARADAĞ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

175-HAYDAR KEMAL ATİK(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

176-ROHAT ÖZBAY(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

177-DEMET ERDAL(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

178-GÜLSÜM DOĞRU(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

179-CEYDA SİVRİ(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

180-BURAK EĞRİOĞLU(Sosyal Bilimler Enstitüsü)

181-ZAHIDE VATANSEVER(Veteriner Fakültesi)

182-ESRA KOÇ(Tıp Fakültesi)

183-EZGİ BERİL FİSEK(Tıp Fakültesi)

184-GAMZE BULUT(Fen - Edebiyat Fakültesi)

185-SERDAR ALP ERÇİN(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

186-CANSU NUR KAYA(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

187-BETÜL ÖZDEMİR(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

188-BURAK AYAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

189-ÖZNUR TÜRKAN(Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu)

190-CANSEL BOYRAZ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

191-BEYZA BUDAK(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

192-İREM YILDIZ(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

193-SEDA KARABACAK(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

194-DEVRİM DOĞAN ALTÜRK(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

195-NESLİŞAH DESTAN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

196-BUSE TOK(Veteriner Fakültesi)

197-UĞUR DUĞAN(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

198-SUDE AYHAN(Veteriner Fakültesi)

199-NURAY ÜÇKARDEŞLER(Fen - Edebiyat Fakültesi)

200-DİLARA ATEŞ(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

201-MERAL UĞURLU(Fen - Edebiyat Fakültesi)

202-İREM AKBAŞ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

203-DİLARA ATEŞ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

204-ABDULBAKİ ATAN(İlahiyat Fakültesi)

205-KORALP EYUBOĞLU(Fen - Edebiyat Fakültesi)

206-GİZEM SÖNMEZ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

207-DİLAN SAĞCAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

208-EREN ILGIN(Sosyal Bilimler Enstitüsü)

209-ENES ALPER KAYA(Fen - Edebiyat Fakültesi)

210-YUNUS EMRE YAZICI(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

211-MELİKE TONGUR(Sağlık Yüksekokulu)

212-DENİZ KARAKUŞ(Sağlık Yüksekokulu)

213-CEREN DEMİRALP(Fen - Edebiyat Fakültesi)

214-RAMAZAN BASDİL(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

215-HANDE BEYZA SATICI(Sağlık Yüksekokulu)

216-SİMGE AVCI(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

217-HATİCE AKKUŞ(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

218-VELİ TOLGA ÜLTAY(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

219-MELİSA ÖNDER(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

220-YİĞİT ERCİN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

221-ÖZGE ÜNÜBOL(Fen - Edebiyat Fakültesi)

222-EFNAN SİNAN ŞAHİN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

223-ÖZGE ÖZCAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

224-GİZEM YALÇIN(Sağlık Yüksekokulu)

225-AYŞEGÜL TAHTABAŞI(Fen - Edebiyat Fakültesi)

226-ÇAĞATAY DAYAN(Ziraat Fakültesi)

227-CANSEL BALTACIOĞLU(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

228-HATİCE SENA KAYALI(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

229-Cansel ZURNACI(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

230-DUYGU BOZTEPE(Fen - Edebiyat Fakültesi)

231-İLAYDA UZKAL(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

232-EBRU KAÇAR(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

233-HATİCE ORAL(Fen - Edebiyat Fakültesi)

234-ŞABAN FURKAN GÜLTEKİN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

235-SAMET ÇIRAKOĞLU(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

236-KAYRA ÇAVUŞLU(Veteriner Fakültesi)

237-YAĞMUR PEKER(Fen - Edebiyat Fakültesi)

238-AYÇA SINAR(Fen - Edebiyat Fakültesi)

239-BERK SÜMER(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

240-GÖKÇESU AYDOĞAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

241-AYSUN YAZICI(Fen - Edebiyat Fakültesi)

242-İREM KUKUŞ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

243-Amet Umerov(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

244-AYŞE SENA KÖRPE(Fen - Edebiyat Fakültesi)

245-ELİF LİZGE DUMAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

246-MELİS CENGİZ(Veteriner Fakültesi)

247-GÖZDE ÖNTAŞ(Veteriner Fakültesi)

248-HAKAN TANSEL(Tıp Fakültesi)

249-MUHAMMET FURKAN BEMBEYAZ(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

250-GUNCHA KURAMBAYEVA(Fen - Edebiyat Fakültesi)

251-ESRA YILMAZ(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

252-SUZAN ŞEN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

253-DİLARA ÜNAL(Sağlık Yüksekokulu)

254-BERFU ÇETİN(Ziraat Fakültesi)

255-RABİA EKİNCİ(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

256-ÇAĞLAR OKCU(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

257-ABDULLAH YILDIRIM(Fen - Edebiyat Fakültesi)

258-GÖKHAN NURİ GÜLTEKİN(Tıp Fakültesi)

259-CEREN KARAKAŞ(Sağlık Yüksekokulu)

260-İLAYDA ÖZKAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

261-EKİN DOĞA AKIN(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

262-NESLİŞAH AYAR(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

263-ÇAĞLA KOÇ(Ziraat Fakültesi)

264-HAKAN YILMAZ(Ziraat Fakültesi)

265-KIVANÇ EMİNE KAHRAMAN(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

266-EMİNE SANEM COŞKUN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

267-SONER ÇOLAK(Ziraat Fakültesi)

268-BAŞAK KOÇYİĞİT(Fen - Edebiyat Fakültesi)

269-BURCU BİNBUĞA(Fen - Edebiyat Fakültesi)

270-TUBA TANRIVERDİ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

271-SİMGE ÖZMEN(Sağlık Yüksekokulu)

272-COŞKUN ALTUN(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

273-MEHMET EMİN KARDAŞ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

274-GÜLSEREN GENÇ(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

275-DAMLANUR ALTUNTAŞ(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

276-ASLIHAN ALBUGA(Fen - Edebiyat Fakültesi)

277-HALE HAZAL HEKİMOĞLU(Fen - Edebiyat Fakültesi)

278-ŞULE ÖZGENÇ(Ziraat Fakültesi)

279-İREM ÖZDEMİR(Ziraat Fakültesi)

280-FATMANUR KOÇ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

281-DİLARA KOÇ(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

282-SEÇİL ACAR(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

283-BERFİN ASLAN(Sağlık Yüksekokulu)

284-ALEYNA ORAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

285-BESTE ÖZDEMİR(Sağlık Yüksekokulu)

286-ÖZLEM BUSE AZBAY(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

287-GÖKÇEM UÇAR(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

288-EDA SANCER(Veteriner Fakültesi)

289-SAKİNE KULAKSIZ(Sağlık Yüksekokulu)

290-BUSE GÜRŞEN(Sağlık Yüksekokulu)

291-MELİS DAŞDEMİR(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

292-HAYATİ KÜPELİ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

293-BARIŞ TOSUN(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

294-AYŞE BENGÜ SEVİNÇ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

295-YUNUS EMRE KARABACAK(Sağlık Yüksekokulu)

296-PENBE GÜL ARSLAN(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

297-NEBİ SERKAN DEMİRCİ(Sağlık Bilimleri Enstitüsü)

298-CEYHUN ERİŞ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

299-SEFA ÜNAL(Fen Bilimleri Enstitüsü)

300-MELFİN NİSA SOLCAN(Sağlık Yüksekokulu)

301-SALİM ENES MEMİŞ(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

302-AYŞENUR ŞAHİN(Saray Meslek Yüksekokulu)

303-DUYGU CAN(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

304-MÜSLÜM HAN ÖZTÜRK(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

305-HALİL EKMEKCİ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

306-BATUHAN KÜTÜK(Ziraat Fakültesi)

307-AHMAD KAYEDI(Sosyal Bilimler Enstitüsü)

308-İREM ERENLER(Fen - Edebiyat Fakültesi)

309-CİHANGİR EKİCİ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

310-ALİCAN KAYA(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

311-ALİ KAAN GÖKTEPE(Ziraat Fakültesi)

312-DENİZ ARKAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

313-HASAN ÇINAR(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

314-SEMRA YALÇINKAYA(Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu)

315-FİRDES ALEYNA TEMİZSÜTLÜ(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

316-BEYZA FATMA İLERİ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

317-ÖZGE NUR ŞENYÜZ(Ziraat Fakültesi)

318-SENA ATAŞ(Ziraat Fakültesi)

319-DAMLA TEKBAŞ(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

320-BELMA GÜRLER(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

321-AYCAN TÜRKMEN(Veteriner Fakültesi)

322-İLKER TÜRKYILMAZ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

323-DEMET KÖKLÜ(Sağlık Yüksekokulu)

324-SİMAY İZZETOĞLU(Fen - Edebiyat Fakültesi)

325-MİHRİCAN ŞAHİN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

326-DİDEM BAŞSEZEN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

327-NAZLICAN AKKUŞ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

328-ELİF TUĞÇE YILMAZ(Sağlık Yüksekokulu)

329-SELENRA TUNCA(Fen - Edebiyat Fakültesi)

330-ÖZLEM TOP(Fen - Edebiyat Fakültesi)

331-SUDE NAZ EKEN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

332-UTKUHAN ALPEREN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

333-AYBÜKE YILMAZ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

334-ONUR MAHMUTOĞLU(Fen - Edebiyat Fakültesi)

335-NİSANUR SARICA(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

336-SELVİNUR ÖZDEMİR(Sağlık Yüksekokulu)

337-DİLEK GÜNEYSU(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

338-GÜLSEVER SABAH(Sağlık Yüksekokulu)

339-SİMGE KARABUĞA(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

340-İBRAHİM FATİH POLAT(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

341-HALİME TURAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

342-BEYZA DURSUN(Veteriner Fakültesi)

343-AYSU EMİRDİR(Veteriner Fakültesi)

344-KİNEM KIZILAĞAÇ(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

345-İREM ÖZYAMAN(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

346-TUBA GÜLER GÜNLEMEÇ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

347-İLYAS TEKPAK(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

348-ÖZLEM GÜVEN(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

349-HATİCE ERBAY(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

350-YUSUF KAĞAN KILIÇ(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

351-NUREFŞAN SARIAYDIN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

352-BEYZANUR ÇİTKIRAN(Sağlık Yüksekokulu)

353-FAYSAL ÇÜR(Sağlık Yüksekokulu)

354-EZGİ ÜNLÜ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

355-ŞEVVAL ARDA(Sağlık Yüksekokulu)

356-AYLA AYRIÇ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

357-GAMZE ÖREN(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

358-İREM GÖZEN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

359-UĞUR ÜLGER(Ziraat Fakültesi)

360-GİZEM BAYATBALAY(Fen Bilimleri Enstitüsü)

361-ASLIHAN AYAZ(Sağlık Yüksekokulu)

362-SAİTCAN YILDIRIM(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

363-ÖZCAN NARİN(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

364-BETÜL YAZICI(Fen Bilimleri Enstitüsü)

365-NAGİHAN COŞGUN(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

366-ÖZKAN KUFACI(Fen Bilimleri Enstitüsü)

367-MURAT CAN CÜLFE(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

368-MELİH YILMAZLI(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

369-AYŞEN NACİYE ATIŞ(Sağlık Yüksekokulu)

370-EZGİ DEMİREL(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

371-OSMAN ZORLU(Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu)

372-MİKAİL AYYILDIZ(İlahiyat Fakültesi)

373-FULYA KAYA(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

374-ÖZGÜR YILMAZ(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

375-DOĞANCAN KURT(Fen - Edebiyat Fakültesi)

376-GÖKSEL ARSLANYILMAZ(Ziraat Fakültesi)

377-ABDULLAH BAĞCI(Veteriner Fakültesi)

378-NAFİYE BİRCAN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

379-HÜSEYİN DİL(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

380-HÜSEYİN SERHAT DEMİR(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

381-İREM NUR KARAKUŞ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

382-MERVE ELMALI(Veteriner Fakültesi)

383-MELİKE DOĞAN(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

384-NURAY KARABULUT(Fen - Edebiyat Fakültesi)

385-SİNEM ÇETİNKAYA(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

386-EDA YAPAR(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

387-ELİF DEMİR(Sağlık Yüksekokulu)

388-ÖZGÜR UĞUR SÜZER(Fen - Edebiyat Fakültesi)

389-NUMAN BIÇAKÇI(Fen - Edebiyat Fakültesi)

390-NURŞEN GÖKAY(Fen - Edebiyat Fakültesi)

391-LİNDA ÇARIKLIYAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

392-MERT BOZ(Ziraat Fakültesi)

393-ZEYNEP ASLIHAN DİNÇER(Fen - Edebiyat Fakültesi)

394-HİLAL YANAĞ(Sosyal Bilimler Enstitüsü)

395-BERKE KAN(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

396-CEREN GÜMÜŞ(Sağlık Yüksekokulu)

397-EZGİ POLAT(Sağlık Yüksekokulu)

398-BUKET BABACAN(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

399-ESRA TİRAKİ(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

400-MERVE PELİN ELZURNA(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

401-RUÇHAN OĞUZ ÇINAR(Ziraat Fakültesi)

402-BURCU BIYIK(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

403-GAMZE ALICI(Tıp Fakültesi)

404-SERGEN TUĞGÜM(Sağlık Bilimleri Enstitüsü)

405-ÖZNUR ÖZDEMİR(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

406-SONGÜL TANTEKİN(Sağlık Yüksekokulu)

407-SERAY KUYÜMCÜ(Fen Bilimleri Enstitüsü)

408-ALEYNA KAYA(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

409-MERVE BARUT(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

410-GAMZE KAVLAK(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

411-ZENNUR ÇELİK(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

412-YÜKSELAY KIRLANKIÇ(Sağlık Yüksekokulu)

413-GÜL SU PALO(Fen - Edebiyat Fakültesi)

414-EZGİ ULUDAĞ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

415-SİMGE ÇALIŞKAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

416-SEVCAN TOPAKTAŞ(Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu)

417-ERCAN YILDIZ(Sosyal Bilimler Enstitüsü)

418-BARAN TAŞCİ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

419-ERHAN ALİ USTA(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

420-BATUHAN MANGAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

421-FURKAN AYDOĞDU(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

422-ELİF NUR CAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

423-ECE GÜL(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

424-MEHMET AKİF KAYA(Ziraat Fakültesi)

425-BÜŞRA KIRÇİÇEK(Fen - Edebiyat Fakültesi)

426-MEHMET SAİT KARAHAN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

427-DENİZ SARI(Çorlu Meslek Yüksekokulu)

428-MERVE TAŞ(Tıp Fakültesi)

429-BENSU ÖZTÜRK(Tıp Fakültesi)

430-SEMİ GÖKTUĞ UZMAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

431-EMİRHAN ÇELEBİ(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

432-NURSU ÇETİN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

433-YELDA ERGÜN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

434-EBRAR KURU(Fen - Edebiyat Fakültesi)

435-ALPER MAYDA(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

436-HİLAL SÜHEYLA YAZICI(Fen - Edebiyat Fakültesi)

437-MUHAMMET KARTAL(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

438-İLAYDA TURHAN(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

439-ERSİN AKKAYA(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

440-ÇİĞDEM BARDAK(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

441-BATUHAN AKMAN(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

442-SABRİ VATANSEVER(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

443-Yaren Kulaç(Sağlık Yüksekokulu)

444-YAREN ARAT(Sağlık Yüksekokulu)

445-İPEK ESEN(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

446-ALEYNA BAŞ(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

447-BUSENUR İSMİGÜZEL(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

448-NİL NAZLI İNANIZ(Ziraat Fakültesi)

449-ZEHRA AYCAN DEMİR(Sağlık Yüksekokulu)

450-DİLARA ERÇEL(Fen - Edebiyat Fakültesi)

451-DİLARA KORKMAZ(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

452-ÖZÜM ÖZBAKAR(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

453-SELÇUK ALKAYA(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

454-NİDA KILIÇ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

455-DERYA GÜL CEYLAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

456-HÜMA ŞİMAL CEYLAN(Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu)

457-HANDE DERİCİOĞLU(Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu)

458-ELİF KALE(Sağlık Yüksekokulu)

459-ALİ KARADAĞ(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

460-HAVVA ALEYNA TAŞCI(Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu)

461-CENGİZ YILDIRIM(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

462-EMRULLAH GÖKÇE(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

463-RUKEN İZCİ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

464-BÜŞRA ALAGÖZ(Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu)

465-BERİL TÜRİDİ(Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu)

466-MİNE KARASU(Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu)

467-AYŞE İREM YAZGI(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

468-AYCAN BALKAN(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

469-BİLGE NUR KILIÇ(Ziraat Fakültesi)

470-GİZEM BAKAR(Sağlık Yüksekokulu)

471-CANSEL YURDUSEVER(Sağlık Yüksekokulu)

472-RUKEN AVCİ(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

473-MERT SÜLEYMAN YAŞAROĞLU(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

474-REVA ŞERMET(Fen Bilimleri Enstitüsü)

475-GİZEM ECE OCAK(Fen - Edebiyat Fakültesi)

476-SAMED MUŞDAL(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

477-BUSE ORDULU(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

478-NESLİHAN GÜL(Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu)

479-MIZGİN DANİŞ(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

480-KADER MUTLU(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

481-CEMAL YÜKSEL(Fen - Edebiyat Fakültesi)

482-SENA DURGUT(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

483-SU DİLARA AYAS(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

484-TUĞÇE GÜMÜŞ(Sosyal Bilimler Enstitüsü)

485-FERİDE MELİS İZZET(Fen - Edebiyat Fakültesi)

486-EMİNE HAMZA(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

487-DENKTAŞ BATUHAN GÜNDOĞAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

488-TUĞBA MAKBULE ÖZTÜRK(Fen - Edebiyat Fakültesi)

489-PINAR KAVRAZ(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

490-YAPRAK SARITEKE(Sağlık Yüksekokulu)

491-SELAHATTİN COŞKUN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

492-İREM TURHAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

493-LEYLA AKAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

494-YAREN MERVE SANCAK(Sağlık Yüksekokulu)

495-VESİLE TOPRAK(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

496-TEVHİDE MEMİŞ(Ziraat Fakültesi)

497-İREM YILDIZ(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

498-SUDE CAN(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

499-DENİZ ORHAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

500-EZGİ GERÇEK(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

501-OSMAN CAN DAL(Fen - Edebiyat Fakültesi)

502-İLAYDA ERÇIKAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

503-ASLI ŞUTANRIKULU(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

504-ONUR SOKULLU(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

505-YASEMİN MACİT(Fen - Edebiyat Fakültesi)

506-EZGİ TANRIÖVER(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

507-ÖZLEM BAŞTUĞ(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

508-MUSTAFA ONUR GÜLER(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

509-BERKER VEZİR AYDEMİR(Veteriner Fakültesi)

510-FATİH MERT UYSAL(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

511-BURAK ŞAHİN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

512-AKİF ERTAN EVSEN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

513-AHMET GÖKÇE(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

514-BÜŞRA TOSUN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

515-BÜŞRA AKKURT(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

516-SIROZHIDDIN BABAZHANOV(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

517-MEHMET SALİH AKTÜRK(Tıp Fakültesi)

518-TUBA KÜÇÜKMİDİL(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

519-ALPAY FİLİZ(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

520-GÖKNUR DEMİR(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

521-SENA ZEHRA HEKİMOĞLU(Ziraat Fakültesi)

522-ÇAĞLA ÖZTÜRK(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

523-HAZAL ÖLMEZ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

524-BUSE AYYÜCE DURSUN(Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu)

525-ÜMMÜ GÜLSÜM DEMİR(Fen - Edebiyat Fakültesi)

526-KAAN YEŞILBUDAK (Veteriner Fakültesi)

527-ENES KIRDAGEZEN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

528-ASLI ÇETİNÇAKIR(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

529-BÜŞRA MUMCU(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

530-ÖZLEM KURDAL(Ziraat Fakültesi)

531-ŞEYBE ÜRKER(Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu)

532-BİLAL KAYMAKCI(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

533-ELİF ÇELİK(Fen - Edebiyat Fakültesi)

534-MUHAMMED SANİ AYDIN(Tıp Fakültesi)

535-SEMA ELİKARA(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

536-SERDAR GENÇ(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

537-BEYZA ADAÇOĞLU(Tıp Fakültesi)

538-BUSE GÖKSU BOZEL(Ziraat Fakültesi)

539-YAREN GİZEM KANBAL(Sağlık Yüksekokulu)

540-MEHMET KOÇ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

541-BEYTULLAH SARAÇ(Ziraat Fakültesi)

542-GÜLBAHAR UÇAR(Sağlık Yüksekokulu)

543-DİCLE DEMİR(Sağlık Yüksekokulu)

544-DAMLA MUTLU(Sağlık Yüksekokulu)

545-ZÜLAL ŞEVVAL YERDELEN(Sağlık Yüksekokulu)

546-YILDIZ MERAL(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

547-EYÜP ENSAR DURSUN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

548-EBRU DİNÇ(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

549-İSA HAYDAR YALÇIN(Tıp Fakültesi)

550-BURAK GÜLER(Tıp Fakültesi)

551-ALEYNA ES(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

552-MAKIMA GULMALIYEVA(Tıp Fakültesi)

553-EZGİ GÜZEL(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

554-PINAR DEMİR(Ziraat Fakültesi)

555-ECENUR ÖZTÜRK(Tıp Fakültesi)

556-SİMGENUR BAKKAL(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

557-RUMEYSA UZUN(Tıp Fakültesi)

558-ŞEVVAL YILDIRIM(Fen - Edebiyat Fakültesi)

559-FIRAT TURAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

560-ALİ ERGÜL(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

561-İLKBALNUR GÖKTEKİN(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

562-DİLARA BAĞCI(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

563-RÜMEYSA NUR DURAK(Sağlık Yüksekokulu)

564-ZEKİ MERİÇ(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

565-MEHMET ALİ EREN OK(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

566-ELİF ÖZEN(Sağlık Yüksekokulu)

567-EDA SU ÖZDOĞAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

568-BERSU GÜNER(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

569-BAHTİYAR AYDIN ÜRÜN(Fen Bilimleri Enstitüsü)

570-DAVUT AYDIN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

571-KIVANÇ ÖGEL(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

572-MELİSA MUTLU(Fen - Edebiyat Fakültesi)

573-SAMED AYDİN(Tıp Fakültesi)

574-MELİKE COŞKUN(Sağlık Yüksekokulu)

575-GÜLERSU DOĞA KARAKUŞ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

576-UMUTCAN KOLTUK(Ziraat Fakültesi)

577-GAMZE OYSAL(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

578-ZEYNEP YENİHAN(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

579-KADER DENİZ(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

580-NURHAYAT CEYLANER(Veteriner Fakültesi)

581-AYHAN MERT BİLGİN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

582-AHMET YILDIZ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

583-MUSTAFA TOPALOĞLU(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

584-AŞKIN BİLGİ(Sağlık Yüksekokulu)

585-SELİN YOLCU(Fen - Edebiyat Fakültesi)

586-FATMA ÖZKAHRAMAN(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

587-EROL ÖLMEZ(Marmaraereğlisi Meslek Yüksekokulu)

588-ELFESİYA MENTEŞ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

589-NESLİHAN ÇADIR(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

590-DAMLA AKYILDIZ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

591-MİNE YILMAZ(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

592-GİZEM ŞAFAK(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

593-AZİME PALAMUT(Fen - Edebiyat Fakültesi)

594-NESLİHAN ÇELİK(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

595-ÖZCAN GÖRMEZ(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

596-KAAN BAT(Tıp Fakültesi)

597-ABDULLAH GÖK(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

598-AHMET BERK ÖZGÜL(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

599-KADİR KAÇMAZ(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

600-ŞEVVAL ÇAPKIN(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

601-BENSU ERBOĞAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

602-ASLI DARICI GARİP(Fen - Edebiyat Fakültesi)

603-TANSU MOCUK(Fen - Edebiyat Fakültesi)

604-GİZEM EDA GÖKAY(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

605-YASEMİN SEDA IŞKIN(Ziraat Fakültesi)

606-GÖZDE DİKKAYA(Ziraat Fakültesi)

607-SİTEM İLKE KARDAŞ(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

608-AZAMAT MATNIYAZOV(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

609-BÜŞRA BOZAT(Fen - Edebiyat Fakültesi)

610-BEYZA GÜNAD(Fen - Edebiyat Fakültesi)

611-SILA AKSEKİLİ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

612-MEHMET MUSTAFA ÜNGÜT(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

613-ESLEM ALEYNA COŞKUN(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

614-FURKAN ÖZDEMİR(Fen - Edebiyat Fakültesi)

615-DİDEM AKÇA(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

616-TUĞBA ARTIK(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

617-ECEM ALTUNTAŞ(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

618-BEYZA DUYGU UZAL(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

619-GAMZE HAMAMCI(Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu)

620-DİLAN ASLANHAN(Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu)

621-GÜLCİHAN YILMAZ(Ziraat Fakültesi)

622-AYŞEGÜL BAYDEMİR(Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu)

623-YAĞMUR MAYA(Sağlık Yüksekokulu)

624-MERVE YASAK(Fen - Edebiyat Fakültesi)

625-BANU EREN(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

626-YAREN YAPICIOĞLU(Sağlık Yüksekokulu)

627-TİMUR GÜNAY(Fen - Edebiyat Fakültesi)

628-EGE AKDEMİR(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

629-MELTEM DURMUŞ(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

630-MERVE BARUT(Ziraat Fakültesi)

631-NURDAN ARIN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

632-CANSU GEZER(Fen - Edebiyat Fakültesi)

633-CANSUGÜL KARADEMİR(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

634-ASLI KASAP(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

635-HANDE BORAL(Fen - Edebiyat Fakültesi)

636-ASLIHAN ACİBADEM(Fen - Edebiyat Fakültesi)

637-ZAFER CAN KOÇ(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

638-YAREN TEZCAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

639-SİNEM FATSA(Fen - Edebiyat Fakültesi)

640-DİLHAN YÜCEKAYA(Fen - Edebiyat Fakültesi)

641-NİL SENA SEZER(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

642-MURAT KOCAMANOĞLU(Fen - Edebiyat Fakültesi)

643-İZEL DEMİR(Tıp Fakültesi)

644-EDANUR AZTOPAL(Fen - Edebiyat Fakültesi)

645-ŞEYDA NAYIR(Fen - Edebiyat Fakültesi)

646-BEYZA NUR DORUK(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

647-MERVE YAZ(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

648-SELİN KAMACI(Sağlık Yüksekokulu)

649-MENEKŞE KALAYCI(Fen - Edebiyat Fakültesi)

650-SELİNAY ERGİN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

651-GİZEM ÇATALBAŞ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

652-HANIMZER ZEHRA AL(Fen - Edebiyat Fakültesi)

653-SEREN UGURLU(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

654-NURŞAH ANAR(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

655-ALİ ŞAFFAK(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

656-ŞEVVAL ÖZTÜRK(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

657-SERDEM DEMİR(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

658-HASRET PEHLİVAN(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

659-OKTAY CANDAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

660-SELİN DENİZ(Sağlık Yüksekokulu)

661-DENİZ KARAKUŞ(Tıp Fakültesi)

662-ERSEL ÖRS(Fen - Edebiyat Fakültesi)

663-ERHAN KASAPOĞLU(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

664-DİLAN AKBULUT(Sağlık Yüksekokulu)

665-BETÜL ÇAVLAN(Sağlık Yüksekokulu)

666-MELİSNUR NEVRUZ(Sağlık Yüksekokulu)

667-ESRA KOÇAK(Sağlık Yüksekokulu)

668-CEREN TOPSAKAL(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

669-SERCAN KÖMÜR(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

670-İREM YAVUZ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

671-FATİH EMİRHAN ATASEVEN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

672-MUHAMMED ALİ ŞENER(Tıp Fakültesi)

673-ÖZGE İDİGÜK(Fen - Edebiyat Fakültesi)

674-GAMZE BOZ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

675-ENESH GARLYYEVA(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

676-ÖZEN NUR DİŞBUDAK(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

677-LARA BURÇE KAYĞUSUZ(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

678-PINAR KESKİN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

679-DİLARA BARBAR(Sağlık Yüksekokulu)

680-ABDURRAHMAN ÖZKUBAT(Tıp Fakültesi)

681-NURGÜL ÖNDER(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

682-EMİNE YÜKSEL(Ziraat Fakültesi)

683-ECEM YAŞAR(Tıp Fakültesi)

684-MELİSA DEMİRBAĞ(Ziraat Fakültesi)

685-KÜBRA KAYNAR(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

686-SELAMİ ELÇİÇEK(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

687-TAYLAN KAAN ATEŞ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

688-SERTAP KARAHANCI(Ziraat Fakültesi)

689-PINAR TOSUN(Tıp Fakültesi)

690-İREM ORUÇ(Tıp Fakültesi)

691-MELİSA ESENTEPE(Tıp Fakültesi)

692-GİZEM NİHAL BOYRAZ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

693-NERGİS DENİZ(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

694-SENEM CENGİZ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

695-İSMAİL TÜZÜN(İlahiyat Fakültesi)

696-FERİDE ÇELİK(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

697-HATİCE ILGIN(Tıp Fakültesi)

698-DİLARA KÜÇÜK(Fen - Edebiyat Fakültesi)

699-İREM SULTAN UYGUN(Sağlık Yüksekokulu)

700-SİMGE DİNLER(Sağlık Yüksekokulu)

701-MİNE İNCE(Sağlık Yüksekokulu)

702-ŞEYMA ALPASLAN(Sağlık Yüksekokulu)

703-SELİN KÖKEN(Sağlık Yüksekokulu)

704-HİLAL FAZLA(Tıp Fakültesi)

705-MUHAMMED ULUEL(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

706-SELMA SEZİK(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

707-CANAN KARACABEY(Tıp Fakültesi)

708-GÜLŞEN DEREN YAMAN(Tıp Fakültesi)

709-ECE ATALAY(Tıp Fakültesi)

710-EMRE ORUÇ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

711-MELİH ALİ KILIÇ(Tıp Fakültesi)

712-ECE İLHAN(Sağlık Yüksekokulu)

713-ÇAĞLA SUNKER(Sağlık Yüksekokulu)

714-BÜŞRA DEMİREL(Tıp Fakültesi)

715-MELIS KIAZIM(Fen - Edebiyat Fakültesi)

716-MERVE NUR GENÇ(Veteriner Fakültesi)

717-ELİF KEKEZ(Veteriner Fakültesi)

718-İSMAİL KOL(Fen - Edebiyat Fakültesi)

719-EŞE NUR SAĞLAM(Sağlık Yüksekokulu)

720-HÜSEYİN BERKAY GÜNAY(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

721-UĞUR IRK(Ziraat Fakültesi)

722-DİDEM GİRGİN(Ziraat Fakültesi)

723-İDİL DİLAN ALİOSMANOĞLU(Tıp Fakültesi)

724-BURAK ALİKAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

725-AYLA SERTKAYA(Fen - Edebiyat Fakültesi)

726-BARAN YAPRAK(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

727-BURCU UYSAL(Ziraat Fakültesi)

728-YUSUF EMRE ÖZTOK(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

729-BUSE BURÇAK AVŞAR(Fen - Edebiyat Fakültesi)

730-HİLAL ARAS(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

731-TUĞBA EŞKİN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

732-GÜLSEN BUSE DOĞAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

733-BÜŞRA CANSU KADİFECİ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

734-İSMAİL KAĞAN KUKUK(Fen - Edebiyat Fakültesi)

735-RAMAZAN ÇAKIR(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

736-NURGÜL AYDEMİR(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

737-ŞEYMA BARAN(Tıp Fakültesi)

738-GAMZE KIZILARSLAN(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

739-YAĞIZ SAVRAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

740-GÖKAY YÜRÜR(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

741-OGULGEREK MİRZAYEWA(Fen - Edebiyat Fakültesi)

742-BURAK UZUNOĞLU(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

743-YUNUS EMRE ÇOLAK(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

744-YUSUF TOPTAŞ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)


Topluluğa Yapılan Toplam Başvuru Sayısı:1061